Úvod » MANTINELY - VRECKÁRE na stenu

MANTINELY - VRECKÁRE na stenu

    .... Svrčkovi sa nechce spať, že si bude ešte hrať. A tak celý večer hral, skoro struny potrhal ....

           Kvalitné materiály použité na ušitie mantinelu. Mantinel je prešívaný, vyrobený z príjemnej 100% bavlny, je trojvrstvový, naplnený teplým  400 g vatelínom. Pekné vzory ako aj teplé farby poukazujú na krásu a originalitu detskej izby. Prinášame Vám niekoľko živých detských alebo teenagerských motívov, presne podľa predstáv Vaších detičiek.

Je možné si vybrať mantinely z naších kolekcií, alebo ho vieme urobiť aj podľa Vašich predstáv. Aplikácie a farebné prevedenie je voliteľné.

MANTINELY - vačšinou označovaná preto, lebo sú bez vreciek

VRECKÁRE -  vačšinou označované preto, lebo sú s vreckami, či s počtom  vrecák 1,2 alebo 3

MANTINELY A VRECKÁRE NA STENU - Tu uvádzame najviac žiadané, preto ak máte záujem o iný rozmer, alebo výšku napíšte nám do poznámky v objednávke a cenu Vám upravíme, ak je iného rozmeru, prípadne, ak chcete vypustiť, alebo doplniť vrecká.

Výšky mantinelov-vreckárov - 40cm,  max.50cm

 

Dĺžka mantinelov-vreckárov - od 100cm do 230cm vcelku, ak dlhší potom je rozdelenie napr. pri dĺžke 300cm ( 200cm+100cm...atď.)

Viazanie a upevnenie na stenu:

V prvom rade potrebujete mať uchytenie na stenu, aby ste tam mohli mantinel zavesiť. Či už je to tyč, lišta.

Viazenie na mantineloch u nás robíme,

- 1.buď na šnúrky(najžiadanejšie)- odporúčame lištu, alebo oválnu tyč,jemne odchýlenú od steny, aby ste mohli mantinel jednoducho priviazať a pri prani jednoducho odviazať. Netreby tyč-lištu dávať dole a odšrubovať.

- 2. na ušká-očká - tu potrebujeme vedieť výšku ušiek, aby Vám to pri navliekaní pasovalo na lištu.A tiež aj výšku mantinelu + ušká, alebo výška s uškami. Upevnenie na úšká-tu treba počítať, že lištu pri praní mantinelu trebu odvŕtať, aby ste ho mohli dať dole.

- 3. na suchý zips- jedna časť suchého zipsu je prišitá na mantinely, druhú časť dodávame a vy si ju pripevníte,prilepíte, privŕtate na lištu na stene. Využitie je jednoduché, lebo pri praní, mantinel "odzipsujete" a jednoducho opäť "zazipsujete" - tu netreba odvŕtavať lištu na stene,na suchý zips však odporúčame len pri mantineloch ( t.znamená, ak sú bez vreciek)  , pri vreckároch je už vačšia gramáž výrobku a tak isto aj plnené vrecká hračkami, pyžamkom po čase môžu spôsobiť jemne " odzipsovanie "

 

                 

 

 

 

          

 

 

Usporiadať podľa 
Výrobca  

Vreckár 50x200cm
 

65,00 EURMantinel 50x200cm
 

60,00 EUR
                              

ZTA5MTAw