Úvod » MANTINELY / VRECKÁRE na stenu

MANTINELY / VRECKÁRE na stenu

 Mantinel je prešívaný a dostatočne hrubý, vyrobený z príjemnej 100% bavlny, je trojvrstvový, naplnený teplým až 400 g vatelínom.

Je možné si vybrať mantinely z naších kolekcií, alebo ho vieme urobiť aj podľa Vašich predstáv. Aplikácie a farebné prevedenie je voliteľné. 

Dĺžka mantinelov-vreckárov - od 100cm do 230cm vcelku, ak dlhší potom je rozdelenie napr. pri dĺžke 300cm ( 200cm+100cm...atď.)

Viazanie a upevnenie na stenu:

V prvom rade potrebujete mať uchytenie na stenu, aby ste tam mohli mantinel zavesiť. Či už je to tyč, lišta.

Viazanie na mantineloch u nás robíme:

- 1. na šnúrky- odporúčame lištu, alebo oválnu tyč,jemne odchýlenú od steny, aby ste mohli mantinel jednoducho priviazať a pri prani jednoducho odviazať. Netreby tyč-lištu dávať dole a odšrubovať.

- 2. na ušká-očká - tu potrebujeme vedieť výšku ušiek, aby Vám to pri navliekaní pasovalo na lištu.A tiež aj výšku mantinelu + ušká, alebo výška s uškami. Upevnenie na úšká-tu treba počítať, že lištu pri praní mantinelu trebu odvŕtať, aby ste ho mohli dať dole.

- 3. na suchý zips- jedna časť suchého zipsu je prišitá na mantinely, druhú časť dodávame a vy si ju pripevníte,prilepíte, privŕtate na lištu na stene. Využitie je jednoduché, lebo pri praní, mantinel "odzipsujete" a jednoducho opäť "zazipsujete" - tu netreba odvŕtavať lištu na stene

              

 

          

 

 

Usporiadať podľa 
Výrobca  

Vreckár 50x200cm
 

65,00 EURMantinel 50x200cm
 

60,00 EUR
                              

MDMyZDhm