en

Úvod » MANTINELY / VRECKÁRE na stenu

MANTINELY / VRECKÁRE na stenu

Mantinel je prešívaný a dostatočne hrubý, vyrobený z príjemnej 100% bavlny, je trojvrstvový, naplnený teplým až 400 g vatelínom.

Je možné si vybrať mantinely z naších kolekcií, alebo ho vieme urobiť aj podľa Vašich predstáv. Aplikácie a farebné prevedenie je voliteľné. 

Dĺžka mantinelov/vreckárov - od 100 cm do 230 cm vcelku, ak dlhší, potom je rozdelenie napr. pri dĺžke 300cm ( 200 cm+100 cm ... atď. )

Viazanie a upevnenie na stenu:

V prvom rade potrebujete mať pripravené uchytenie na stenu, aby ste tam mohli mantinel zavesiť. Či už je to tyč, lišta ...

Varianty upevnenia robíme:

- 1. na šnúrky / resp. pevné keprové stuhy - odporúčame lištu, alebo oválnu tyč, jemne odchýlenú od steny, aby ste mohli mantinel jednoducho priviazať a pri prani jednoducho odviazať. Nieje potrebné tyč/lištu demontovať.

- 2. na ušká/putká - tu potrebujeme vedieť výšku ušiek, aby Vám to pri navliekaní sedelo na hrúbku lišty. Rovnako je potrebné upresniť, či je výška mantinelu uvedená bez ušiek alebo potrebujete konkrétnu výšku mantinelu + výšku uška. Pri tomto type upevnenia treba počítať, že lištu pri praní mantinelu trebu demontovať, aby ste ho mohli dať dole.

- 3. na suchý zips- jedna časť suchého zipsu je prišitá na mantinely na pevno, druhú časť dodávame nalepovaciu a Vy si ju pripevníte, prilepíte, privŕtate na lištu na stene. Využitie je jednoduché, nakoľko mantinel "odzipsujete" a jednoducho opäť "zazipsujete" , čiže nieje potrebná demontáž lišty.

              

 


                              

YjQ1MDhi