en

KTO SME ...

Náš príbeh, kto sme a naše začiatky !

Značku DENALYA® založili v roku 2013 dvaja súrodenci Mirka a Martin. Mirka je mamka 3 detí a Martin má 1 krásnu princeznú

Všetko to vzniklo úplnou náhodou, keď sme na slovenskom trhu nenašli nič, čo by sa nám páčilo a tak nápad o vlastnej značke na seba nenechal dlho čakať. 

Začínali sme úplne od začiatku..postavili si dielňu, nakúpili prvé stroje...látky... Prvé objednávky prichádzali a v roku 2014 sme sa stali aj oficiálne registrovanou značkou v Slovenskej Republike. Bol to dlhý proces vybavovania, ale zvládli sme to :-)

Po ďalších 2 rokoch sme začali výrabať skoro úplne všetko, čo patrí do základného vybavenia detskej postieľky. 

Kedže dizajny látok sme nenašli také, aké by sa nám páčili, začali sme si navrhovať vlastné látky, ktoré si následne dávame tlačiť a vyrábame z nich výrobky. Preto je vačšina našich výrobkov jedinečná a nekúpite ich nikde iba u nás. 

Kedže sa objednávky hrnuli, potrebovali sme posilu a tak sme do Tímu prijali aj naše polovičky, čiže k dnešnému dňu tvoria Tím DENALYA  : 2 manželské páry a tak sa môžme s hrdosťou pochváliť, že sme rodinná firma. Mirka spolu s manželom Pavlom a Martin s manželkou Silviou. 

Prečo sme iní a jedineční ?

Preto, lebo všetko, čo v našej ponuke vidíte, vyrábame len my štyria v našej dielni na Východe Slovenska. Nemáme krajčírky, nemáme žiadne pomocníčky, ktoré nám s výrobou pomáhajú, ani si tieto výrobky nedávame nikde šiť. Všetko prejde našimi rukami, od samotného návrhu, strihania, šitia, fotenia, balenia, dokonca aj web si spravujeme sami. U nás máte istotu, že výrobok pochádza naozaj priamo od nás. Výrobky pre Vás s láskou vyrábame v pracovné dni od 8hod. do 16hod.  Cez víkendy a sviatky nepracujeme, venujeme sa našim deťom a rodinke. Ku každej zákazke pristupujeme s maximálnym nasadením a záleží nám hlavne na to, aby sme vyrábali výrobky kvalitne. Posledné 3 roky sme si našu tvorbu ustálili už len na pár našich kolekcií, ktoré vyrábame stále dookola a opakovane, či už podľa toho, ako máme na ehope, alebo podľa požiadaviek zákazníkov, ak si želajú zmenu farebného prevedenia alebo rozmerov, alebo typ aplikácie zmeniť za iný... 

Páčia sa Vám naše výrobky a radi by ste ich ponúkali ďalej aj vy vo Vašich kamenných predajniach alebo prevádzkujete eshop?

Verte nám, za posledné roky nás naozaj oslovilo veľmi veľa eshopov a kamenných predajní, no asi ako všetci v dnešnej dobe, aj nám záleží, kto, kde a ako bude prezentovať a predávať našu tvorbu " naše spoločné dieťa" :-) Naše výrobky ponúkame hlavne na našom materskom webe www.denalya.sk  Našu ponuku nájdete aj na handmade portáloch : na Slovensku sashe.sk alebo v Čechách fler.cz   a prezentujeme sa aj na facebook stránke a najnovšie, niečo vyše roka aj na instragrame.

NIE JE NAŠIM CIEĽOM PREDÁVAŤ NAŠU ZNAČKU V KAŽDOM DETSKOM OBCHODE NA SLOVENKU...preto aj my si  vyberáme :-)

Podmienky vzájomnej spolupráce :  NAPÍŠTE NÁM 

ZThlN